Haber ve Duyurular
Haber
28.08.2019
CastleRock Management şirket kurucusu Sayın Paul P. TANICO'nun T-HUB ile Görüşmelerinne Mamara Teknokent A.Ş. Ev Sahipliği Yaptı.
Marmara Teknokent A.Ş. ev sahipliğinde; Marmara Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Sayın Mehmet Ali OKUR, T-HUB melek yatırımcısı Simit Sarayı kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk OKUTUR , ABD’den CastleRock Management şirket kurucusu Sayın Paul P. TANICO ve T-HUB Genel Müdürü Sayın Aykut BİLİCİ’nin katılımı ile Teknoloji Serbest Bölgesi firmalarımızdan T-HUB Robot Teknolojileri ve Makine San. Tic. A.Ş’nin robotik ürünlerinin teknik detayları, kullanım sahaları ve avantajları üzerine bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca T-HUB firmasının bölgede bir süredir Ar-Ge faaliyetlerini yürüttüğü ürünün, ABD pazarına açılması ile uluslararası çapta ticari ağının geliştirilmesi yönünde fikir alışverişinde bulunuldu.
İlginizi Çekebilecek Duyuru ve Haberler
Haber
Haber
Haber
Türkiye, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı en yenilikçi aşı yöntemlerinden biri olarak kabul edilen virüs benzeri parçacıklara (VLP) dayalı aşı çalışmalarında kritik bir aşamaya geldi.
Haber
Tübitak Marmara Teknokent Facebook Sayfası
2.779