Haber ve Duyurular
Haber
10.02.2021
Gebze Kaymakamlığı - Çelik İhracatçıları Birliği Ali Nuri Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Marmara Teknokent A.Ş - Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Gebze Kaymakamlığı - Çelik İhracatçıları Birliği Ali Nuri Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Marmara Teknokent A.Ş - Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi arasında imzalanan iş birliği protokolü ile nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi, bölge içerisinde bulunan firmalarda öğrencilere yönelik staj ve eğitim imkanı ve ar-ge projelerinde teknik bilgi ve tecrübe aktarımı hedeflenmektedir.
Protokol, Gebze Kaymakamı Sn. Mustafa GÜLER, TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Sn. Burcu ÖZSOY, Marmara Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Genel Müdür Sn. Mehmet Ali OKUR, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Şener DOĞAN ve Ç.İ.B Ali Nuri Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Muharrem KARAKOÇ tarafından imzalandı.

İlginizi Çekebilecek Duyuru ve Haberler
Haber
Haber
Haber
Haber
Tübitak Marmara Teknokent Facebook Sayfası
2.779